Rubriky
ERP systémy

Byznys ERP pomáhá Los Kachlos prodávat španělské obklady a dlažby

Aby podpořila svůj další růst a zvýšila efektivitu obchodních a logistických procesů, rozhodla se společnosti Los Kachlos nasadit podnikový informační systém Byznys ERP, který nejlépe vyhovoval jejím požadavkům na moderní, rychlý, robustní a uživatelsky přívětivé řešení.

Los Kachlos je přední českou společností zabývající se importem a distribucí obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a doplňků. Firma s prodejnami v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti je výhradním dovozcem řady španělských výrobců, v ČR a SR má více než 300 prodejních zastoupení.

Vzhledem k tomu, že se společnost v posledních letech rozrůstá a její činnost nabývá na objemu, rozhodla se změnit svůj stávající informační systém. Jako nejvhodnější řešení firma zvolila Byznys ERP od společnosti J.K.R., protože byl schopen pokrýt stěžejní požadavky, které jsou kladeny na vedení podnikové agendy.

Mezi nejdůležitější požadavky patřilo on-line propojení všech prodejních míst s možností poskytovat okamžité informace v rámci společnosti dle hierarchie přístupových práv uživatelů. Byznys ERP měl zpracovávat velké objemy dat, být stabilní a mít rychlé odezvy. Zároveň také být uživatelsky přívětivý a jednoduchý na ovládání. V neposlední řadě bylo podmínkou dokázat se snadno přizpůsobit specifickým požadavkům a úpravám na míru.

Hlavní přínosy řešení Byznys ERP pro společnost Los Kachlos patří mimo jiné on-line propojení firemní agendy mezi jednotlivými moduly, hromadné objednávání sortimentu u dodavatelů na základě požadavků od zákazníků, poboček a dceřiných společností a detailní sledování nákladů a výnosů jednotlivých zakázek.

TZ_JKR_-_Byznys_ERP_v_Los_Kachlos

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *