Rubriky
ERP systémy

Byznys ERP v restauracích Coloseum

Komplexní informační systém pro oblast gastronomie, cateringu a ubytování, schopný pokrýt složitou agendu více provozoven, hledala společnost Coloseum Restaurants, která se zabývá poskytováním gastronomických služeb. Jako nejlepší vyhodnotila podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti JKR.

Coloseum Restaurants hledala na českém trhu komplexní informační systém, který by nahradil stávající řešení, poskytl pružné analytické nástroje nad složitou agendou více než desítky provozoven – restaurací, ubytovacích zařízení, sportovních arén a cateringu. Klíčovým požadavkem na nový informační systém proto byl jak efektivní přenos dokladů mezi jednotlivými subjekty, tak automatizované napojení na provozní restaurační systém, zejména v oblasti přenosu tržeb a spotřeb surovin.

Byznys ERP ve společnosti Coloseum Restaurants slouží také k vyhodnocení hospodaření a pro detailní podnikové analýzy v uživatelsky příjemném prostředí, nechybí ani možnost přípravy vlastních reportů a analýz. S novým řešením byla také zavedena autorizace došlých faktur dle stanovených kritérií. Mezi hlavní přínosy nasazení podnikového informačního systému Byznys ERP ve společnosti Coloseum Restaurants patří automatický import dávek tržeb, kontrola došlých faktur v systému a podnikové analýzy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *