Rubriky
ERP systémy

Czech Cont zefektivňuje výrobní procesy s Byznys ERP

Kvůli větší efektivitě řízení a sledování výrobních procesů a činností se společnost Czech Cont, výrobce obytných, sanitárních a skladových kontejnerů, rozhodla pro zavedení modulu Výroba informačního systému Byznys ERP. Projekt realizovala společnost Fugasoft, implementační partner J.K.R.

Na základě úvodní analýzy výrobních procesů konzultanti navrhli nasazení modulu Výroba ve společnosti Czech Cont s menšími programovými úpravami. Jedním z hlavních požadavků na funkčnost přitom bylo sledování výroby jednotlivých kontejnerů. To konzultanti vyřešili systémem automatického přidělování sériových čísel ke jaždému kontejneru a výrobou se samostatným výrobním příkazem, u nehož se přesně evidují použité materiály až do šarží, a také výkony jednotlivých pracovníků, přičemž zadávání vykonů provádějí samotní pracovníci na dílnách pomocí on-line výrobních terminálů IT Watt.  V dalším kroku pak došlo k úpavě různých tiskových sestav na míru (napříkald kalkulace v eurech), následované předáním systému do ostrého provozu.

O společnosti Czech Cont

Společnost Czech Cont je předním výrobcem modulárních obytných a sanitárních kontejnerů. Své produkty dodává na český i zahraniční trh. Více na www.czech-cont.cz.

O společnosti Fugasoft

Společnost Fugasoft specializující se na dodávku a zavádění IT systémů v oblasti sledování a řízení výroby byla založena v roce 1991. Od roku 2001 ve spolupráci se společností J.K.R. vyvíjí a komplexně implementuje, včetně dodávky HW, vysoce spolehlivý typový modul Výroba plně integrovaný systému Byznys ERP. Mimo již tradiční oblast strojírenské a elektrotechnické výroby, realizuje Fugasoft instalace také ve firmách z oblasti stavebnictví, slévárenství či dřevovýroby. Více na www.fugasoft.cz.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 100 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP

Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.

TZ_JKR_-_Byznys_ERP_v_Czech_Cont_web

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *