Rubriky
ERP systémy

Vladimír Králíček vyhlášen Manažerem roku v oboru ICT

Vladimír Králíček, generální ředitel společnosti J.K.R., která vyvíjí a dodává podnikové informační systémy Byznys ERP, byl vyhlášen Manažerem roku 2012 v kategorii Informační a komunikační technologie a poradenství. Jubilejní 20. předávání prestižních ocenění nejlepších lídrů českého managementu se uskutečnilo 26. dubna v Praze na Žofíně za přítomnosti řady významných osobností včetně prezidenta České republiky Miloše Zemana.

Vladimir KralicekOcenění Manažer roku 2012 v oblasti ICT si nesmírně vážím nejen osobně, ale zejména jej chápu jako ocenění výsledků a postavení celé společnosti J.K.R. I nadále bych chtěl přispívat ke stabilnímu postavení naší společnosti na trhu s ERP systémy a i k celkovému klimatu v manažersko-podnikatelské sféře v České republice. Manažera by měla ctít vytrvalost, cílevědomost a ne krátkodobost,“ komentoval ocenění Vladimír Králíček, který byl za své manažerské dovednosti a kvality v minulosti již několikrát oceněn. Například za rok 2009 se stal v soutěži Manažer roku finalistou v kategorii Zpracování dat a softwarové služby.

Soutěž Manažer roku si bere za cíl objektivně a nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší lídry českého managementu, špičky ve svém oboru, významné osobnosti, jejichž metody jsou přínosem nejen pro rozvoj firem a ekonomiky, ale i celé společnosti. Celkovým vítězem soutěže Manažer roku 2012 byl vyhlášen Jan Světlík, generální ředitel společnosti Vítkovice Holding, nejlepší manažerkou roku se stala Olga Kupec, ředitelka společnosti Abydos. Vyhlašovateli soutěže jsou Svaz průmyslu a dopravy ČR, Česká manažerská asociace a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *