Rubriky
ERP systémy

Michal Houštecký nově ve vedení ARBES Technologies

Novým ředitelem divize podnikových informačních systémů ve společnosti ARBES Technologies se stal Michal Houštecký (34).

TZ_ARBES__Michal_HousteckyMichal Houštecký vystudoval Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky v Praze a obor Informační technologie a management na Bankovním institutu. Své první profesní zkušenosti sbíral jako SAP R/3 konzultant ve společnostech Slovakodata, Varias či T-Mobile. V T-Mobile později působil jako senior specialista manažerských informačních systémů. Roku 2011 nastoupil do společnosti ARBES Technologies na pozici manažera oddělení Business Intelligence, v rámci níž měl zodpovědnost za produktovou strategii BI, pre-sales aktivity, marketing, projektové řízení a organizační řízení oddělení. Po dvou letech strávených v této roli přebírá vedení celé divize podnikových informačních systémů, která kromě BI řešení nabízí zákazníkům z oblasti finančnictví, zdravotnictví a obchodu osvědčené ERP systémy a specializované systémy pro leasingové a úvěrové společnosti.
„ERP řešení ARBES FEIS patří k vlajkovým produktům ARBES Technologies a mým cílem je ho nadále rozvíjet v souladu s nejmodernějšími trendy a technologiemi. Aktuálně jej využívá již více než 120 spokojených zákazníků a já bych rád, abychom jim dokázali i nadále poskytovat maximální podporu v jejich podnikatelských záměrech, “ uvedl Michal Houštecký a dodal: „Český ERP trh je silně saturovaný, a proto je důležité umět zákazníkům nabídnout i speciální úpravy či být schopni poskytovat řešení, která lze parametrizovat v souladu s oborovými specifiky jednotlivých firem. ARBES Technologies je v této oblasti tradičně silný, proto věřím, že zákazníci se mají na co těšit.“

Michal Houštecký je ženatý, má dvě dcery, a proto většinu svého volného času nejraději tráví s rodinou. Velmi rád cestuje a sportuje. K jeho netradičním zájmům patří poznávání vín z Nového světa.

O společnosti ARBES Technologies
Společnost ARBES Technologies, tvůrce a dodavatel softwarových systémů, byla založena v roce 1991. Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies zahrnuje řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, CRM a ERP řešení. Skupina ARBES Technologies využívá své silné vývojové základny v Praze a působí v řadě evropských zemí. Další informace jsou k dispozici na www.arbes.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *