Rubriky
Články

Petr Karlach řídí Yeseter

Na pozici výkonného ředitele Yeseter Technologies nastoupil Petr Karlach, zkušený a uznávaný odborník na oblast podnikové informatiky. Společnost se specializuje na řízení vztahů se zákazníky, sledování jejich názorů, nálad a analýzu chování.

Ve své nové roli bude Petr Karlach zodpovědný za řízení chodu společnosti. Petr Zavoral, který tuto pozici dosud zastával, se zaměří na rozvoj obchodní strategie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Petr Karlach

Petr Karlach vystudoval VŠE Praha, obor Ekonomika a řízení průmyslu. Profesní dráhu odstartoval v Tesle Karlín jako analytik-programátor. V průběhu své bohaté pracovní kariéry působil mimo jiné jako technický ředitel společností PragoData, Progress Software a Intentia CZ, byl obchodním ředitelem ve firmách LCS International a Galeos či ředitelem společnosti ICT PragoData. Absolvoval také řadu kurzů v oblasti IT, marketingu, metodiky a řízení prodeje. Poslední tři roky se jako nezávislý konzultant věnoval poradenské činnosti v oblasti IT, obchodu a řízení vztahů se zákazníky.

Kromě angličtiny a němčiny hovoří také rusky a čínsky. Mezi jeho koníčky patří fotografie, aikido a cestování.

O společnosti Yeseter Technologies

Yeseter je specialista na řízení vztahů se zákazníky, sledování jejich názorů, nálad a analýzu chování. Je lídrem v oblasti online monitoringu a vyhodnocování příspěvků na sociálních sítích a diskuzních příspěvků na webových portálech. Zároveň umí připravit a realizovat moderní strategii řízení vztahů se zákazníky s pomocí nejlepší CRM platformy na světě – Salesforce. Více na www.yeseter.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *