Rubriky
Akce a pozvánky

Úspěšní byznysmeni z celé Evropy budou v Praze řešit budoucnost podnikání

Ve čtvrtek 19. března 2020 se bude v prostorách pražské Občanské plovárny konat mezinárodní konference Arrows Meetup zaměřená na tři klíčové oblasti byznysu: jak využít příležitostí přicházejících s novými technologiemi, jak se vypořádat se specifiky nové generace pracovníků a jak uspět na asijských trzích. Své know-how budou předávat čeští i zahraniční odborníci z oblastí investic, práva, IT či technologií.

Konference se zúčastní představitelé vrcholového managementu firem napříč Evropou, kteří zastupují široké spektrum oborů podnikání. Jedná se tak o unikátní a jednu z největších networkingových akcí na poli mezinárodního byznysu. Mezi řečníky budou vystupovat osobnosti jako Martin Illner, bývalý CEO pro východní Evropu softwarové společnosti Oracle, nebo matematik a vizionář Karel Janeček. Součástí konference budou také tzv. kulaté stoly vedené autoritami ve svých oborech.

Jedno z největších byznysových setkání roku

Pořadatelem mezinárodního setkání Arrows Meetup 2020 je mezinárodní síť právních firem Arrows International. „Jsme hrdí, že můžeme pořádat jedno z největších byznysových setkání tohoto roku. Událost není jen o setkání významných byznysmenů, ale i o vzájemném předávání know-how v oblastech, které se dotýkají každého ředitele společnosti,“ říká Vojtěch Sucharda, pořadatel konference a předseda Arrows International.

Nové technologie či obchod s Asií

Účastníci konference si budou moci po prvním bloku přednášek vybrat mezi třemi kulatými stoly, které budou probíhat od 16 do 18 hodin a jsou rozdělené podle témat. První se věnuje tomu, jak uspět v podnikání s Asií. Druhý stůl se bude zabývat zaměstnaneckými výzvami po roce 2020 a třetí se zaměří na nové technologie, které pro firmy představují nejen šance, ale také výzvy.

Program se poté přesune do hlavního sálu, kde proběhnou besedy společné pro všechny zúčastněné. Jako první řečník vystoupí Martin Illner, který působil ve východoevropské divizi společnosti Oracle. Představí se také Max Verteletskyi, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Spaceti. Po deváté večer promluví vizionář a matematik Karel Janeček. Z mezinárodních hostů vystoupí například Bob Hoban, zakladatel Americké advokátní kanceláře Hoban Law Group, nebo Orsolya Görgényi, partnerka Szecskay lawfirm a bývalá prezidentka Mezinárodní asociace mladých právníků (AIJA).

Dalšími hosty budou například Jiří Paták, zakladatel portálu Chytrýhonza.cz, Vít Ježek – zakladatel společnosti Rekola, či Dominik Stroukal, hlavní ekonom společnosti Roklen.

Je velmi inspirativní si osobně vyslechnout, jak se největší kapacity v oboru vypořádaly s výzvami, se kterými se každý z nás dříve či později setká. Zvláště v dnešní turbulentní době je nutné získat vhled do budoucnosti a připravit se na ni,“ říká Ondrej Spodniak, partner ze společnosti Premiot Group.

Více informací naleznete na www.arrowsmeetup.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *